Kadra

mgr Piotr Lewi

Główny terapeuta, koordynator pracy zespołu. Fizjoterapeuta dziecięcy z wieloletnim stażem. Studia magisterskie ukończył na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na wydziale fizjoterapii. Piotr jest certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath i NDT-Bobath Baby, a także certyfikowanym diagnostą metody Prechtl. Uczestniczył w wielu kursach i szkoleniach dotyczących terapii dzieci m.in.: Taping rehabilitacyjny, Rehabilitacja w chorobach dzieci i młodzieży, Analiza chodu w mózgowym porażeniu dziecięcym, Analiza ruchu niemowlęcia i małego dziecka, Analiza chodu w 2D u dzieci w MPDz, Kongres EBTA 2014 i innych.  Piotr jest doświadczony w pracy z wcześniakami, noworodkami i niemowlętami, od 6 lat jest również koordynatorem Oddziału Dziennego, gdzie prowadzi terapię dzieci starszych i młodzieży. Prowadzi ponadto turnusy rehabilitacyjne dla dzieci.

 

mgr Ewa Paluszkiewicz

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ewa ukończyła Neurofizjologiczne podstawy Integracji Sensorycznej, Terapię Integracji Sensorycznej II stopnia, PNF, a także Kinesiology Taping. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Wieku Rozwojowego. Współprowadzi także turnusy rehabilitacyjne.

 

 

mgr Agnieszka Mortecka

Magister filologii polskiej. Dyplomowany logopeda, oligofrenopedagog. Ukończona edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną.

 

 

 

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player