fizjoterapia okołoporodowa / JOGA/ZDROWY KRĘGOSŁUP

fizjoterapia okołoporodowa / ZDROWY KRĘGOSŁUP

 

FIZJOTERAPIA OKOŁOPORODOWA

w ofercie:

MASAŻ – KLASYCZNY   w celu relaksacji  ( koszt  70 zł) lub

ROZLUŹNIENIE MIĘŚNIOWO-POWIĘZIOWE  w doskwierających problemach bólowych, czy ograniczeniach ruchomości ( koszt 70 zł).

 

DRENAŻ LIMFATYCZNY  – masaż  usprawniający krążenie limfy , utrwalany kinesiotapingiem. Zapobiega chorobom  wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych i chłonnych ( koszt 80 zł).

 

KINESIOTAPING – terapia polegająca na oklejaniu  wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze, przypominającej ciężar i grubość skóry ludzkiej.  Zmniejsza ból, wspomaga pracę mięśni, koryguje niewłaściwe pozycje stawu, usuwa zastoje i obrzęki limfatyczne. Zaleca się trzymać taśmy od 3 do 5 dni. Na uwagę zasługuje fakt, że Kinesiotaping oddziałuje na organizm przez 24 godziny na dobę  ( koszt 1 aplikacji   30 zł).

 

PRACA Z BLIZNĄ PO CESARSKIM CIĘCIU – możliwa jest po wyciągnięciu szwów oraz całkowitym zrośnięciu rany, po okresie ok. 3 tygodni. Zmiękcza i rozluźnia skórę oraz tkankę podskórną. Poprzez duże przekrwienie, a co za tym idzie lepsze odżywienie masowanej okolicy, przyspiesza proces gojenia i wytwarzania kolagenu w skórze. Uzupełnieniem terapii jest Kinesiotaping  ( koszt   40 zł ).

 

TERAPIA NIETRZYMANIA MOCZU - ćwiczenia KEGLA wzmacniające mięśnie dna miednicy, zapobiegają opuszczaniu się narządów i wysiłkowemu nietrzymaniu moczu ale też ułatwiają poród   ( koszt  30  zł).

 

MASAŻ SHANTALA - masaż niemowląt i dzieci  pomaga w uregulowaniu snu, poprawia trawienie, wycisza i uspokaja, podnosi odporność organizmu ( koszt  60  zł).

 

 

ZAJĘCIA GIMNASTYCZNE  -  prowadzone przy muzyce, o umiarkowanej intensywności. Wymagamy zaświadczenia  o braku przeciwwskazań do ćwiczeń od lekarza prowadzącego.  ( koszt :    1 wejście   –  15 zł

karnety:  4 wejścia – 55 zł  /  8  wejść  - 85 zł    / 10 wejść  -   100 zł).

 

 

 

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player