REFLEKSOLOGIA I MEDYCYNA NATURALNA

š  Małgorzata Kusiak- starsza położna środowiskowo-rodzinna

od 12 lat odnosi sukcesy terapeutyczne stosując refleksoterapię. Poprzez ciągłe odkrywanie ciała ludzkiego i dążenie do holistycznego podejścia do zdrowia do prowadzonej przez siebie terapii często włącza elementy masażu leczniczego, jak również zasady Ajurwedy.

 

 

 

REFLEKSOTERAPIA

– polega na uciskaniu określonych punktów na stopie, które odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych narządów naszego ciała, co za tym idzie przywrócenie  harmonii w organizmie.

 š MASAŻ   KAMIENIAMI PÓŁSZLACHETNYMI

dedykowany jest głównie dla osób  potrzebujących wyciszenia i  głębokiego relaksu.  Ciepłe i gorące kamienie działają odprężająco.

 

 š  MASAŻ   AJURWEDYJSKI

wykorzystując olejki eteryczne koncentruje się na specjalnych punktach na ciele, odpowiedzialnych za przepływ energii, których zablokowanie jest główną przyczyną problemów ze zdrowiem.

 

Zabiegi te w szczególności: usprawniają przemianę materii, oczyszczają organizm z toksyn, pomagają zwiększyć odporność organizmu,  niwelują stany depresyjne, wspomagają leczenie chorób układu krążenia etc.

TERAPIA POPRZEZ DOTYK SŁUŻY POBUDZENIU WŁASNYCH SIŁ OBRONNYCH ORGANIZMU. JEST METODĄ WSPÓŁDZIAŁAJĄCĄ Z LECZENIEM TRADYCYJNYM.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player